adwokat rybnik, jastrzębie, wodzisław

Adwokat Żory

KANCELARIA DLA KLIENTÓW Z ŻOR

Adwokat Aleksandra Kubecka występuje w imieniu Klientów z Żor w postępowaniach o:

i innych. Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej w Żorach z innej dziedziny prawa, to cały zakres usług prawnych znajdziesz tutaj.

Aleksandra Kubecka – adwokat dla klientów z Żor

Adwokat Aleksandra Kubecka oferuje usługi prawne dla Klientów z Żor. Pani Ola studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ukończyła z wynikiem celującym studia. Obecnie działa na terenie Śląska, udziela również porad prawnych w Żorach, w szczególności z prawa rodzinnego, cywilnego i prawa pracy. Praca w renomowanej kancelarii adwokackiej zapewniły jej doświadczenie zawodowe oraz wiedzę. W połączeniu z determinacją i pasją, zapewnia to znalezienie rozwiązań w najbardziej skomplikowanych sprawach.

Zakres usług

PORADY PRAWNE ŻORY

Główną usługą Adwokat Aleksandry Kubeckiej jest świadczenie porad prawnych. W Żorach świadczy porady z dojazdem do klienta. Zdobyte doświadczenie i bogata wiedza sprawiają, że jest w stanie pracować jako adwokat w Żorach zapewniając usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli interesują Cię adwokaci w Żorach, to warto postawić na adwokat Aleksandrę Kubecką.

Porady prawne w mieście Żory oferowane są w połączeniu z dojazdem do klienta. Istnieje również opcja rozmowy telefonicznej lub porady prawnej online. W większości porada prawna w zupełności wystarczy. Jeżeli jednak zajdzie potrzeba większego zaangażowania, to prawnik w Żorach, Adwokat Aleksandra Kubecka z pełnym zaangażowaniem będzie występować w twoim imieniu w Sądzie.

RODO

Przygotowujemy i opiniujemy dokumentacje RODO, przeprowadzamy audyty oraz sporządzamy umowy powierzenia. Prowadzimy bieżące doradztwo prawne w zakresie RODO.

PRAWO KARNE

Zajmujemy się sprawami karnymi o zbrodnie i występki. Reprezentujemy pokrzywdzonych w sprawach karnych gospodarczych i wykroczeniach.

POMOC PRAWNA W ŻORACH

Zapraszamy do kontaktu Klientów z Żor. Zadzwoń lub napisz aby skontaktować się z Adwokat Aleksandrą Kubecką.

Call Now Button