KANCELARIA ADWOKACKA W RYBNIKU

Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi prawne skierowane dla Klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych zarówno w formie doraźnych porad prawnych jak i stałej obsługi prawnej.

Adwokat Aleksandra Kubecka

Adwokat Aleksandra Kubecka ukończyła z wynikiem celującym studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W roku 2015 rozpoczęła aplikację adwokacką prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Katowicach, a po jej zakończeniu złożyła egzamin adwokacki uzyskując wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobyte dzięki pracy w renomowanej kancelarii adwokackiej, posiadana wiedza oraz determinacja w połączeniu z pasją, zapewniają znalezienie rozwiązań nawet w najbardziej skomplikowanych i niestandardowych sprawach.

Kancelaria w ramach świadczonych usług oferuje w szczególności:

  • reprezentację przed sądami, organami egzekucyjnymi oraz organami administracji publicznej,
  • sporządzanie pism procesowych, analiz oraz opinii prawnych,
  • udzielanie porad oraz konsultacji prawnych,
  • prowadzenie negocjacji w celu polubownego rozwiązania sporu.

Honorarium

WYNAGRODZENIE

Wysokość wynagrodzenia każdorazowo ustalana jest indywidualnie z Klientem i uzależniona jest od specyfiki oraz rodzaju sprawy, w tym stopnia jej skomplikowania i koniecznego nakładu pracy adwokata. Wynagrodzenie może zostać również ustalone w sposób ryczałtowy bądź godzinowy w zależności od charakteru współpracy.

PROFESJONALIZM

Budowanie relacji z klientem poprzez indywidualne podejście do jego osoby, problemów i potrzeb jest nadrzędnym celem kancelarii.

UCZCIWOŚĆ

Rzetelność, uczciwość, wiarygodność i dyskrecja są gwarancją bezpieczeństwa prawnego klientów kancelarii.

DOŚWIADCZENIE

Kancelaria świadczy profesjonalne usługi prawne na najwyższym poziomie, przestrzegając najwyższych światowych standardów.

Call Now Button