adwokat rybnik, jastrzębie, wodzisław

Kancelaria adwokacka Jastrzębie Zdrój

ADWOKAT JASTRZĘBIE ZDRÓJ

Adwokat Aleksandra Kubecka reprezentuje Klientów z Jastrzębia Zdroju w postępowaniach o:

i innych. Jeżeli interesuje Cię pomoc prawna w Jastrzębiu-Zdroju z prawa innego zakresu, zapraszamy do zapoznania się z całym zakresem usług prawnych.

Aleksandra Kubecka – adwokat dla klientów z Jastrzębia Zdroju

Adwokat Aleksandra Kubecka pracuje na terenie Jastrzębia Zdroju. Ukończyła z wynikiem celującym studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Adwokat udziela porad prawnych w Jastrzębiu Zdroju, w szczególności prawem rodzinnym, cywilnym i prawem pracy. Doświadczenie zawodowe zdobyte dzięki pracy w renomowanej kancelarii adwokackiej, posiadana wiedza oraz determinacja w połączeniu z pasją, zapewniają znalezienie rozwiązań w najbardziej skomplikowanych sprawach.

Zakres usług

PORADY PRAWNE JASTRZĘBIE ZDRÓJ

Główną usługą Adwokat Aleksandry Kubeckiej jest świadczenie porad prawnych. W Jastrzębiu Zdroju świadczy porady z dojazdem do klienta. Zdobyte doświadczenie i bogata wiedza sprawiają, że jest w stanie pracować jako adwokat w Jastrzębiu Zdroju zapewniając usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli interesują Cię adwokaci w Jastrzębiu Zdroju, to warto postawić na adwokat Aleksandrę Kubecką.

Udzielanie porad prawnych w mieście Jastrzębie Zdrój odbywa się na zasadzie dojazdu do klienta. Możesz także zadzwonić oraz skorzystać z porady prawnej online. Z reguły porada prawna w zupełności wystarcza. Jeżeli jednak będziesz potrzebował większego zaangażowania, to prawnik w Jastrzębiu Zdroju, Adwokat Aleksandra Kubecka z pełnym zaangażowaniem będzie reprezentować Cię w Sądzie.

E-COMMERCE

Przygotowujemy regulaminy sklepów internetowych i portali internetowych. Doradzamy w zakresie prawa nowych technologii, e – commerce i marketingu w Internecie.

Jeśli potrzebujesz adwokata ds. e-commerce w mieście Jastrzębie Zdrój, to napisz lub zadzwoń jeszcze dziś.

PRZYGOTOWANIE UMÓW

Przygotowujemy i opiniujemy umowy, prowadzimy negocjacje, umowy projektowe, i umowy o roboty budowlane. Prowadzimy obsługę prawną na etapie realizacyjnym.

Kancelaria Adwokacka dla klientów z Jastrzębia Zdroju przygotuje kompleksowy zestaw umów.

POMOC PRAWNA W JASTRZĘBIU ZDROJU

Zapraszamy do kontaktu Klientów z Jastrzębia Zdroju. Zadzwoń lub napisz aby skontaktować się z Adwokat Aleksandrą Kubecką.

Call Now Button