adwokat rybnik, jastrzębie, wodzisław

Adwokat Wodzisław Śląski

KANCELARIA DLA KLIENTÓW Z WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO

Adwokat Aleksandra Kubecka reprezentuje Klientów z Wodzisławia Śląskiego w postępowaniach o:

i innych. Jeżeli interesuje Cię pomoc prawna w Wodzisławiu Śląskim z prawa innego zakresu, zapraszamy do zapoznania się z całym zakresem usług prawnych.

Aleksandra Kubecka – adwokat dla klientów z Wodzisławia Śląskiego

Adwokat Aleksandra Kubecka świadczy usługi dla Klientów z Wodzisławia Śląskiego. Adwokat ukończyła z wynikiem celującym studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udziela porad prawnych w Wodzisławiu Śląskim, w szczególności prawem rodzinnym, cywilnym i prawem pracy. Doradza także w zakresie działalności gospodarczej: spółkom z o.o. oraz jednoosobowym działalnościom gospodarczym. Doświadczenie zawodowe zdobyte dzięki pracy w renomowanej kancelarii adwokackiej, posiadana wiedza oraz determinacja w połączeniu z pasją, zapewniają znalezienie rozwiązań w najbardziej skomplikowanych sprawach.

Zakres usług

PORADY PRAWNE WODZISŁAW ŚLĄSKI

Główną usługą Adwokat Aleksandry Kubeckiej jest świadczenie porad prawnych. W Wodzisławiu Śląskim świadczy porady z dojazdem do klienta. Zdobyte doświadczenie i bogata wiedza sprawiają, że jest w stanie pracować jako adwokat w Wodzisławiu Śląskim zapewniając usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli interesują Cię adwokaci w Wodzisławiu Śląskim, to warto postawić na adwokat Aleksandrę Kubecką.

Udzielanie porad prawnych w mieście Wodzisław Śląski odbywa się na zasadzie dojazdu do klienta. Możesz także zadzwonić oraz skorzystać z porady prawnej online. Z reguły porada prawna w zupełności wystarcza. Jeżeli jednak będziesz potrzebował większego zaangażowania, to prawnik w Wodzisławiu Śląskim, Adwokat Aleksandra Kubecka z pełnym zaangażowaniem będzie reprezentować Cię w Sądzie.

RODO

Przygotowujemy i opiniujemy dokumentacje RODO, przeprowadzamy audyty oraz sporządzamy umowy powierzenia. Prowadzimy bieżące doradztwo prawne w zakresie RODO.

PRAWO KARNE

Zajmujemy się sprawami karnymi o zbrodnie i występki. Reprezentujemy pokrzywdzonych w sprawach karnych gospodarczych i wykroczeniach.

POMOC PRAWNA W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM

Zapraszamy do kontaktu Klientów z Wodzisławia Śląskiego. Zadzwoń lub napisz aby skontaktować się z Adwokat Aleksandrą Kubecką.

Call Now Button