adwokat rybnik, jastrzębie, wodzisław

Adwokat Żory

KANCELARIA DLA KLIENTÓW Z CZERWIONKI LESZCZYNY

Adwokat Aleksandra Kubecka zajmuje się sprawami Klientów z Czerwionki Leszczyny w postępowaniach o:

i innych. Osoby, które potrzebują pomocy prawnej w Czerwionce Leszczyny z innych dziedzin prawa, mogą ją znaleźć cały zakres usług prawnych tutaj.

Aleksandra Kubecka – adwokat dla klientów z Czerwionki Leszczyny

Adwokat Aleksandra Kubecka oferuje usługi prawne dla Klientów z Czerwionki Leszczyny. Studia prawnicze Aleksandry Kubeckiej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zostały ukończone z wynikiem celującym. Obecnie jej terenem działania jest cały Śląsk, udziela również porad prawnych w Czerwionce Leszczyny, jej głównymi dziedzinami są prawo rodzinne, cywilne i prawo pracy. Wiedza uzyskana podczas studiów, lata doświadczenia zdobyte w renomowanej kancelarii adwokackiej, determinacja i pasja gwarantują znalezienie rozwiązania najbardziej skomplikowanej sprawy.

Zakres usług

PORADY PRAWNE CZERWIONKA LESZCZYNY

Aleksandra Kubecka adwokatem świadczącym porady i usługi prawne w Czerwionce Leszczyny z dojazdem do klienta. Zdobyte doświadczenie w pracy Pani adwokat w Czerwionce Leszczyny i bogata wiedza zapewniają usługi i porady na najwyższym poziomie. Jeżeli szukasz prawnika w Czerwionce Leszczyny, to warto postawić na adwokat Aleksandrę Kubecką.

Porady prawne w mieście Czerwionka Leszczyny oferowane są w połączeniu z dojazdem do klienta, po przez rozmowę telefoniczną, a także poprzez poradę prawną online. Zazwyczaj porada prawna jest wystarczającą usługą prawniczą. Jeżeli jednak jesteś w sytuacji, w które potrzebujesz szerszej pomocy , to prawnik z Czerwionki Leszczyny, Adwokat Aleksandra Kubecka zapewni Ci obronę i reprezentację w Sądzie.

RODO

Przygotowujemy i opiniujemy dokumentacje RODO, przeprowadzamy audyty oraz sporządzamy umowy powierzenia. Prowadzimy bieżące doradztwo prawne w zakresie RODO.

PRAWO KARNE

Zajmujemy się sprawami karnymi o zbrodnie i występki. Reprezentujemy pokrzywdzonych w sprawach karnych gospodarczych i wykroczeniach.

POMOC PRAWNA W CZERWIONCE LESZCZYNY

Zapraszamy Klientów z Czerwionki Leszczyny do kontaktu telefonicznego lub mailowego aby skontaktować się z Adwokat Aleksandrą Kubecką.

Call Now Button